Aslında siz nerede olmamızı isterseniz biz oradayız

Bize Ulaşın

Passenger Travel Hakkında

Passenger Travel tamamı Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çalışmış, konusunda deneyimli bir kadronun oluşturduğu ekiple 2015 yılında kurulmuştur. Bu kısa sürede gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce kamu ve özel sektör projelerinde üstün kalitede verdiği hizmetlerle kısa sürede Türkiye’nin deneyimli, güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Acentemiz Passenger Travel, her sektörden, yurt içi ve yurt dışı projelerle portföyünü genişleterek büyümekte ve müşteri memnuniyeti odaklı, teknolojiyi her zaman ön planda tutan alt yapısı ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Gerek kamu gerekse de özel sektör kurum ve kuruluşlarının ulusal ve uluslararası kongre, toplantı ve organizasyonlarını fiyatlandırma aşamasıyla başlayip en iyi şekilde projelendirerek, profesyonel ve dinamik ekibi ile hizmet vermektedir.

Passenger Travel gerek kurucuları gerekse de deneyimli ekibi ile yaratıcılığı, farklılığı ve hep bir adım önde olmayı temel hedef olarak belirleyip sıradan olmamaya özen göstermiştir. Ayrıca tüm ekibimiz sürekli ve yoğun bir mesleki eğitime tabii tutulup sektördeki tüm gelişmelerden yeniliklerden bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. Bugün,yarın yada ihtiyaç duyduğunuz her anınızda size ve kurumunuza değer katıp özel servislerimizin ayrıcalığını yaşatabilmeyi ümit ediyoruz..

Vizyonumuz

Etkinlik ve seyahat planlamaları konusunda müşterilerimize yaratıcı, faydalı, öncü, yenilikçi çözümler sunmanın yanında etik ilkelerden taviz vermeden, müşteri ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak en çok tercih edilen turizm firması olmak.

Misyonumuz

İlkeli, samimi, proaktif, çalışma anlayışından yola çıkarak hizmet verdiğimiz etkinlik ve seyahat planlaması konularında, doğru kalite ve fiyat politikası ile beraber müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık : Müşterilerimizin taleplerini en güvenilir şekilde karşılamak üzere aksiyon alır ve strateji geliştiririz. Her zaman yanlarında olur, anlamaya ve onlara özel çözümler üretmeye odaklanırız.
  • Şeffaflık : Kararlarımıza ve planlarımıza, bu karar ve planlardan etkilenecek olan kişileri de dahil eder ve bilgilerin erişilebilir, anlaşılabilir ve somut olmasına özen gösteririz
  • Güven : Etik ilkelerimiz ve şeffaflığı destekleyen kültürümüz ve iş uygulamalarımız ile güven kazanırız.
  • Takım Çalışması : Kurum içi işbirlikleri yapar ve takım çalışmasını teşvik ederiz. Ekibimizin kararlarının arkasında durur, takım ruhunu destekleriz.
  • İnsana ve Çevreye Saygı : Çalışanlarımıza eşit ve önyargısız davranır, Dünya kaynaklarının sınırsız olmadığını bilerek tasarrufa önem verir ve bunu işimize yansıtarak tüm paydaşlarımızı teşvik ederiz.
  • İnovatif ve Proaktif Yaklaşım : Küresel ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize farklı ve verimli projeler sunabilmek için güncel teknolojileri işimize dahil etmekten çekinmeyiz.

Ekibimiz

Passenger Travel Ekibi

Güray Günay
Güray GünayGenel Müdür
Nail Umut Bal
Nail Umut BalSatış Direktörü
Cihat Yalçın
Cihat YalçınProje Koordinatörü
Atakan Sümer
Atakan SümerMuhasebe Bölümü
İlhan Tümsa
İlhan TümsaIncoming Satış Müdürü
Mario Maggi
Mario MaggiÜrün Müdürü

Referanslarımız

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve öneriliriz için alttaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.